Перукарське робоче місце 718 - це элеантная модель, яка ідеально підійде до інтер'єру сучасного салону краси і допоможе організувати роботу майстра. Дана модель оснащена столиком і дзеркалом. На столику можна зберігати все необхідне обладнання і матеріали, що зручно під час процедури. Дзеркало має світлодіодні лампи, які дають стійкий світло.
Перукарське робоче місце 718 може бути виготовлено з ДСП або ДВП Еггер, на вибір.
Технічні характеристики:
- обладнано світлодіодними лампами;
- телескопічні направляючі;
- кромка ПВХ;
- виготовлено з ДСП або ДВП Еггер ( за вибором).
Габаритні розміри:
- Ширина 90 см;
- Висота 180 см;
- Глибина 40 див.
Можливо виготовити під замовлення будь-якого кольору і модифікації.
Гарантія на товар-12 місяців
Термін виготовлення 10-14 днів.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП), ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 297 ₴









Відправка з 09 червня 2026
