Стиліст це сучасне робоче місце перукаря. Стиліст негабаритное, але дуже комфортне , значно сьэкономит місце, тому ідеально підходить для невеликих салонів.
Виготовлено з високоякісних матеріалів, стійких до попаданню вологи, до механічних впливів, а так само, що не піддаються деформації при контакті з водою та косметичними засобами.
Каркас виготовлений з ДСП, торці покриті кромкою ПВХ, робоче полотно зроблено із спеціального загартованого скла.
Дзеркало стійке, кріпиться до стіни.
Габарити ШхВхГ: 75х200х28см.
Широка колірна гамма.
Тримач для фена + 295 грн.
Гарантія на товар-12 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | настінна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Рама дзеркала | скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 981 ₴










Відправка з 09 червня 2026


