Складаний стілець для візажу Apolo 7 brown
4 940 ₴
- Під замовлення
- Код: AP_cp-5
Відправка з 25 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний стілець для візажу Apolo brown відрізняється компактністю і мобільністю, що дозволяє використовувати його як в умовах салону краси або гримерки, так і не виїзд.
Його каркас виконаний з дерева, а сидіння – з високоміцної бавовняної тканини.
При цьому легкість конструкції поєднується з надійністю – стілець здатний витримувати навантаження до 150 кг
- Загальна висота стільця в розкладеному вигляді: 114 см,
- Висота від підлоги до сидіння 73 см,
- Ширина сидіння: 55 см;
- Глибина сидіння: 40 см;
- Вага 8 кг;
- Каркас виконаний у коричневому кольорі.
- Колір оббивки сидіння: чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База стільця | стандартна (4 ніжки) |
| Особливості | Наявність спинки, Наявність підлокітників, Комплектація підніжкою |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 730 мм |
| Глибина сидіння | 400 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Ширина сидіння | 550 мм |
| Ширина стільця | 610 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 730 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 940 ₴














