Вітрина для косметики 113-1 являє собою стильну модель в стилі лофт, яка має обширну функціональність і спектр застосування завдяки наявності восьми широких поличок.
Вітрину можна використовувати для викладення останньої трендової продукції, презентації товару, декоративної косметики та інших супутніх засобів, для розміщення інструментів, приладів та аксесуарів, так і як декоративний елемент, підкреслюючи стильний і сучасний смак в оформленні інтер'єру.
Поличка виконана в золотому кольорі, покрита високоякісною полімерною фарбою, яка забезпечує вітрині стійкість до пошкоджень, стійкість до миючих і дезінфікуючих засобів, і довгі роки експлуатації.
На підставі вітрини міцний металевий каркас, що гарантує стійкість і надійність навіть при щоденному використанні.
Габаритні розміри:
- Висота: 190 см;
- Ширина: 79 см;
- Глибина: 19 см.
Розміри і колір можуть бути змінені індивідуально.
Ціна вказана за вітрину в чорному кольорі, золотий — з доплатою!
Термін виготовлення 15 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1900 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 790 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 8 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 12 640 ₴









Відправка з 17 квітня 2026


