Перукарський візок Tico-02 - необхідне обладнання для салону краси, що забезпечує комфортну роботу майстра перукаря, стиліста, візажиста.
Каркас візка міцний та стійкий, тому що виготовлений з металу. Візок має п'ять висувних ящиків із наскрізним відчиненням. Ящики виготовлені із високоякісного пластику. А також дві відкидні полички для перукарських аксесуарів, які розкладаються, збільшуючи площа робочого простору і тримач для фена.
Завдяки гумовим колесам, візок мобільний, пересувається легко і безшумно.
Габаритні розміри:
- Ширина: 40 см (66 см з відкритими бічними полицями);
- Висота: 93 см;
- Глибина: 42 см;
- Скриньки: 24 x 33 x 7.5 см;
Колір : чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Особливості | Тримач для фена, Бічні панелі для аксесуарів і косметики |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип візка | закрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Полиці | пластик |
| Ящик (висувний) | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



