Стільчик клієнта Paris Velor gold cross
Виробництво: Китай
Особливості:
Стульчик клиента Paris velor gold cross оригинальной формы, имеет удобное сидение, обито мягким велюром. Основанием служит позолоченная устойчивая база с крестовиной. Высота сиденья регулируется пневматическим подъемником. Для предотвращения погрешностей напольного покрытия, предусмотрена резиновая накладка на ножках.
Характеристики:
- пневматический подъемник;
- обивка: велюр;
- позолоченная хромированная основа;
- поворот на 360°;
- резиновые накладки на основании.
Габаритные размеры:
- ширина сидения: 46 см;
- высота спинки: 35 см;
- минимальная высота сидения: 40 см;
- максимальная высота сидения: 54 см.
Кольори: смарагдовий, синій, сірий, жовтий, сірий, малиновий.
Доставка: 5-7 днів.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | стандартна (4 ніжки) |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 540 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Ширина сидіння | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір бази стільця | Золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте














