Стільчик майстра Boston velor
Виробництво: Китай
Особливості:
Стільчик майстра Boston velor із зручними м'якими підлокітниками, плавно переходять у високу спинку і м'яким сидінням. Все це робить дану модель комфортною для роботи б'юті майстра протягом трудового дня.
Стульчик выполнен из велюра. Пневматический подъемник, регулирует высоту сидения. Функция вращения на 360°. Благодаря колесикам, стул легко и безшумно перемещается, не царапая пол.
Характеристики:
- пневматический подъемник;
- обивка: велюр;
- хромированная основа;
- поворот на 360°;
- резиновые накладки на основании и колесиках.
Габаритные размеры:
- ширина стула: 77 см;
- ширина сиденья: 43 см;
- глубина сиденья: 45 см;
- высота спинки: 60 см;
- минимальная высота сиденья: 42 см;
- максимальная высота сиденья: 55 см.
Цвета: изумрудный, синий, малиновый, фиолетовый, темно-серый, медовый, фуксия, пудровый, графит.
Доставка 5-7 днів.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Колір | Фуксія |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 770 мм |
| Ширина сидіння | 430 мм |
| Глибина сидіння | 450 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 420 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільчика | квадратна |
| Колір бази стільця | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте














