Крісло перукарське Boston забезпечить комфорт клієнта і зручність для майстра під час роботи.
Крісло встановлено на металеву базу, яка гарантує його стійкість.
Висоту крісла можна регулювати за допомогою гідравлічного підйомника. Модель оснащена функцією обертання на 360°.
Хромовані підлокітники напівкруглої форми гармонують з плавними лініями крісла.
Оббивкою крісла служить якісна екошкіра, представлена в декількох відтінках. Спинка і сидіння декоровані гудзиками.
Габаритні розміри:
- Глибина: 65 см;
- Ширина: 60 см;
- Висота: 85-96 см;
- Висота сидіння: 48-59 см;
Кольори: темно-коричневий, мідний, чорний жатий, коричневий жатий, зелений жатий, бордовий жатий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості | Ножна педаль, Наявність підлокітників, Блокування обертання крісла |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підлокітник | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 590 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 480 мм |
| Глибина крісла | 650 мм |
| Ширина крісла | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір бази крісла | хромований |
| Тип підіймального механізму крісла | гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








