Виробник: Китай
Висота регулюється пневматичним підйомником, сидіння обертається на 360*.
На підставі міцне металеве пятилучье на коліщатках для можливості легкого і безшумного переміщення.
Технічні характеристики:
- Обертання сидіння на 360 градусів;
- Підстава: хромоване пятилучье;
- Коліщатка: пластик;
- Оббивка: екошкіра;
- Мінімальна висота сидіння: 40 см;
- Максимальна висота сидіння: 55 див.
Колір: чорний.
Гарантія 6 місяців
Доставка 5-7 днів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Наявність спинки, Можливість регулювання висоти сидіння |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 500 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 450 мм |
| Ширина сидіння | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільчика | квадратна |
| Колір бази стільця | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте










