Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 242 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Перукарська мийка Flamingo Ledi»
Перукарська мийка Flamingo Ledi відрізняється високою якістю і комфортом як для клієнта, так і для майстра. Мийка оснащена кріслом, виконаним з екошкіри, стійкої до впливу вологи. Колір оббивки можна вибрати з поданої нижче панелі.
Мийка може бути укомплектована керамікою італійського (чорна/біла) або українського виробництва (біла).
Габарити:
- довжина: 110 см;
- ширина: 62 см;
- висота: 95 див.
Ціна за курсом на день оплати:
з італійської керамікою (чорна/біла)
Мийка комплектується сантехнікою китайського виробництва.
Сантехніка Італія з доплатою
Гарантія на товар-12 місяців.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Заднє |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 110 см |
| Ширина мийки перукарні | 62 см |
| Висота перукарської мийки | 95 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Заднє, Нижнє, Бічне |
| кераміка | Кераміка New York (чорна/біла) |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 29 981 ₴




