Перукарська мийка 1004 з підніжкою
Виробник: Україна
Особливості:
Перукарська мийка 1004 з підніжкою — стильна професійна універсальна модель, яка відмінно підійде, як для чоловічого, так і жіночого залів, підкреслюючи індивідуальний смак в оформленні інтер'єру.
Мийка зібрана на якісному зварному металевому каркасі, який забезпечує високу міцність і надійність виробу.
В обшивці якісна вологостійка екошкіра, яка надає мийці багатий і стильний зовнішній вигляд з ухилом на європейський дизайн. Колір оббивки можна підібрати по своєму смаку.
Для більшої зручності дана модель має просторе крісло з підставкою для ніг і режимом фіксації, два підведення комунікацій, механізм регулювання кута раковини.
Раковина виконана в двох кольорах, білому і чорному, має глибоку форму, яка забезпечить комфортну роботу з короткими і довгими волоссям.
Габаритні розміри:
- ширина: 70 см;
- глубина: 135 см;
- высота: 96 см;
- Розмір мийки в упаковці: 126х80х95 см;
- Розмір кераміки в упаковці: 62х60х50 см;
- Вага: 75 кг
Комплектація: основа, керамічна раковина, поворотний механізм раковини, професійний змішувач, підголовник.
Термін виготовлення 10-14 днів.
Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Змішувач, Ручний душ, Підставка для ніг, Комплектація підлокітниками |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Складові перукарної мийки | Крісло, Раковина, Підстава (станина) |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Висота перукарської мийки | 95 см |
| Довжина перукарні мийки | 135 см |
| Ширина мийки перукарні | 72 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Матеріал станини | Метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Заднє, Нижнє, Бічне |
- Ціна: Ціну уточнюйте









