Косметологічний візок Monica від вітчизняного виробника, прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр.
Матеріал корпуса — високоякісне ДСП 16 мм.
Візок оснащений пластиковими колесами, що робить його мобільним.
Між двома ящиками розташована простора поличка-ніша. Стільниця з невеликими обмежувачами.
Розмір візка:
- Ширина: 45 см;
- Висота: 80 см;
- Глибина: 35 см;
Колір: білий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | закрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця-лоток | 0 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | гума |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте














