Переносна перукарська мийка Каліссімо призначена для перукарських процедур в салоні і вдома. Ідеальний варіант для економії місця в невеликих робочих приміщеннях.
Має регульовану висоту штатива, що дозволяє легко регулювати його відповідно до ваших потреб.
Містка чаша з якісного пластику, стійка до деформації і знебарвлення. На маленьких бічних острівцях розміром 6 x 9 см можна розміщувати необхідні підручні засоби і шампуні.
У підставі стійке пластикове пятилучя.
Розміри:
- довжина чаші: 25 см;
- ширина чаші: 48 см;
- глибина чаші перед виїмкою: 39,8 см;
- загальна глибина чаші: 51,5 см;
- регульована висота: 96-131 см;
- довжина трубки: 64-97 см.
Комплектація: раковина, штатив, пятилучя, 5-літровий контейнер для води, гумова заглушка, дренажна труба (29-145 см, D 3 см), комплект кріплень і ключів для збирання, інструкція.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Складові перукарної мийки | Раковина, П'єдестал (ніжка), Підстава (станина) |
| Тип перукарської мийки | Мобільний |
| Опис основи і раковини | |
| Висота | 51.5 см |
| Довжина | 25 см |
| Форма раковини | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 48 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Термопластик |
| Матеріал п'єдесталу | Метал |
| Матеріал станини | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Заднє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴










