Стільчик для візажу Lion plus quadro — комфортна і практична модель, стане незамінним помічником для майстра візажиста та бровиста у Вашому салоні.
Висота сидіння регулюється за допомогою пневматичного підйомного механізму.
Підставою стільця служить металевий хромований квадрат з підставкою для ніг.
Оббивка з якісної екошкіри, спинка та сидіння прошиті глибокою стрічкою у вигляді квадратів.
Металеві підлокітники з накладками.
Стільчик обертається на 360 °, розрахований на вагу до 120 кг.
Розміри стільчика:
- розмір спинки: 42,5 х 30 см;
- висота сидіння: 63 - 84 см;
- висота стільця: 89 - 111 см;
- ширина стільця: 50,5 см.
Колір: зелений, жовтий, червоний, білий, графіт, світло-сірий, коричневий, бежевий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Глибина табуретки | 360 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 840 |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Комплектація підніжкою |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Ширина | 505 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 613 ₴





