Потужна та функціональна професійна лампа для манікюру та педикюру iBelieve NP 13 – це ідеальне поєднання ціни та якості.
Лампа оснащена 36 світлодіодними лампочками, рівномірно розташованими по периметру робочої поверхні, що унеможливлює виникнення сліпих зон під час сушіння покриття.
Діоди з розширеним спектром ультрафіолетового випромінювання ідеально підходять для сушіння пігментованих гель-лаків та твердих гелів, акрилу, полігелю та всіх гелевих основ, м'якше впливають на нігті та набагато швидше висушують покриття.
Зручна панель управління з кнопками та LED дисплеєм дає можливість майстру вибрати оптимальний час для сушіння покриття із запрограмованих варіантів таймера: 10s, 30s, 60s. Крім того, лампа має низькотемпературний режим (99s) для більш комфортного процесу полімеризації та функцію захисту від перегріву.
Лампа додатково оснащена функцією запам'ятовування режиму таймера, а вбудований датчик руху дозволяє реагувати лампи і включатися в той момент, коли рука поміщається всередину приладу.
Стильний корпус лампи виготовлений з удароміцного, нетоксичного, стійкого до агресивних впливів та дуже довговічного ABS пластику білого кольору, що дозволить виробу гармонійно вписатись у будь-який інтер'єр.
Стійке дно знімного виробу дозволяє використовувати лампу не тільки для манікюру, але і для педикюру.
Оптимальний розмір і невелика вага лампи уможливлюють комфортне використання лампи і в салоні, і вдома.
Технічні характеристики:
- Кількість світлодіодів 36 прим;
- наявність датчика руху руки;
- Таймер із пам'яттю: 10s/30s/60s;
- Режим зниженої потужності: 99s;
- Довжина хвилі: 365nm UV + 395nm Led;
- Матеріал: ABS пластик;
- Номінальна напруга: АС 110-120V/220-240V, 50/60 Гц;
- Потужність: 36 Вт/54 Вт;
- Дисплей;
- Знімне дно;
- Пам'ять таймерів;
- Розмір лампи: 20х18. 5х10 см.
Колір: білий.
Гарантія 6 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | LED/UV |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові функції | Висувне дно, Таймер, Сенсор датчика руху, Захисна кришка від УФ випромінювання |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 54 Вт |
| Напруга мережі | 100~120 В, 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: Ціну уточнюйте












