Підставка для педикюру з HEPA фільтром Tertio 2
Виробництво: Україна
Особливості:
Підставка для педикюру з HEPA фільтром Tertio 2 – нове покоління популярної моделі з більш функціональною комплектацією.
HEPA (High Efficiency Particulate Air або High Efficiency Particulate Arrestance — високоефективне утримання часток) — вид повітряних фільтрів високої ефективності.
Завдяки потужній витяжці 110 Ватт робочий процес стає набагато зручнішим.
Складаний механізм з можливістю регулювання висоти дозволяє знайти найбільш оптимальне положення для роботи, забезпечуючи зручність і комфорт як майстру, так і клієнту.
Міцний металевий каркас, гарантує тривалий термін служби навіть при щоденному використанні.
В наявності широка палітра кольорів оббивки, дає можливість підібрати необхідне забарвлення під будь-який інтер'єр салону.
Технічні характеристики:
- Розмір бази основи: 40 х 40 см;
- Регулювання висоти: від 40 до 70 см;
- Електроспоживання - 32 Ватт
- Сила струму – 2.3А
- Сила тяги max – 4.3 м/сек
- Швидкість 2 000-6 100 об/хв
- Потужність – 110 Вт
- Напруга мережі 110-220 Вольт
- Рівень шуму - 62 дБ
Виготовляється на замовлення в будь-якому кольорі екошкіри.
Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Tertio |
| Особливості | регулювання висоти |
| Матеріал виготовлення | екошкіра, ДСП, метал |
| Колір | на вибір |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність витяжки | 355 900 |
| Мінімальна висота | 40 |
| Максимальна висота | 70 |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Матеріал | Метал |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Вид | Для педикюра |
| Наявність фільтра від пилу | True |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Змінні мішки для пилу | True |
| Максимальна швидкість обертання | 6100 об./мин. |
| Напруга мережі | 220~240 В В |
- Ціна: Ціну уточнюйте


















