Новий товар, опис очікується.
Основні переваги:
- висота: фіксована;
- регулювання спинки: механічне;
- регулювання ножної частини: механічне;
- регулювання нахилу крісла: механічне;
- матеріал оббивки: ПВХ, вінілшкіра;
- основа: метал, на ніжках пластикові заглушки, що пом'якшують переміщення кушетки.
Розміри:
- довжина 183 см;
- ширина 62 см;
- висота 75 см;
- максимальне навантаження: 200 кг;
- кут підйому спинки від 0° до 90°;
- кут підйому ножної частини: 45 - 0°
- вага: 29 кг.
Дані для транспортування:
- кількість місць: 1;
- вага брутто: 35 кг;
- розмір упаковки х Ш х Г(см) 117х66х38;
Колір: білий, бежевий, чорний.
Санітарно-гігієнічний висновок
Гарантія 12 місяців на фабричні дефекти. На пошкодження, спричинені експлуатацією, не поширюється.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Обертання крісла навколо своєї осі | немає |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Горизонтальне положення крісла |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Не регулюється |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 750 мм |
| Довжина крісла | 1830 мм |
| Ширина крісла | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип крісла | Крісло-кушетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 200 ₴










