Косметологічний візок S3 білий ідеально підходить для салонів, медичних та масажних кабінетів для зберігання інструментів та аксесуарів.
Візок має три сатинові скляні полички, зручні ручки та маневрені коліщатка для легкого переміщення.
Переваги:
- має добре продуману, надійну, міцну та довговічну конструкцію;
- вдало поєднує компактні розміри та значну місткість;
- володіє високою мобільністю, маневреністю та суворим функціональним дизайном;
- виготовлена із якісних сертифікованих матеріалів;
- відповідає санітарним нормативам та вимогам;
- легка, проста, мобільна та зручна у використанні;
- дозволяє зручно організувати робоче місце майстра;
- гармонійно вписується у будь-який інтер'єр;
- адаптована до регулярної санобробки та дезінфекції;
- відрізняється високою якістю та невисокою ціною.
Технічні особливості:
- три полиці із сатинового скла;
- металевий каркас пофарбований порошковою фарбою;
- прогумовані колеса із металу.
Габарити візка:
- ширина: 54 см;
- глибина: 40 см;
- висота: 79 см;
- внутрішні розміри полиць: 35,5*45,5 см;
- зовнішній розмір полиць: 40*50 см;
- діаметр коліс: 5 см.
Колір: білий
Упаковка: 86х53х15 см, вага 15 кг.
Постачається у розібраному вигляді.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Полиця-лоток | 0 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 790 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | скло |
| Колеса (колісні опори) | метал, гума |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 250 ₴









Відправка з 18 травня 2026
