Педикюрно-косметологічне крісло Mazaro BR-6672А - це професійна та функціональна кушетка з висота сидіння, що електрично регулюється, кут нахилу спинки, висота підставки для ніг і регулювання люльки. Вона ідеально підходить для всіх косметологічних процедур, педикюру, масажу, депіляції, нарощування вій, тату та інших подібних процедур.
Оббивка крісла виконана з високоякісного шкірозамінника. У головній частині кушетки передбачений отвір для обличчя, що закривається подушкою. Підлокітники легко знімаються за потребою.
Основні переваги кушетки:
- 5 двигунів;
- висота: електричне регулювання - дистанційне управління;
- регулювання спинки: електричне регулювання - дистанційне керування;
- регулювання ножної частини: дистанційне керування;
- висота підставки для ніг: дистанційне управління;
- колиска: електричне регулювання - дистанційне управління;
- ручне регулювання повороту сидіння;
- ручне регулювання положення підніжок на сторони;
- оббивка - високоякісний шкірозамінник;
- м'які оббиті підлокітники (знімні).
Розміри:
- довжина в положення лежачи: 192 см;
- ширина сидіння: 82 см;
- висота регулюється: від 58 до 89 см;
- кут підйому спинки: від 0 ° до 85 °;
- кут підйому ножної частини: 75 - 0 °;
- регулювання люльки: до 30 °;
- регульований поворот сидіння: до 60;
- вага: 82 кг.
Розмір упаковки: 172x83x69 см;
Колір: сірий.
На замовлення 14 робочих днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Підголовник | Нерегульований |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання спинки | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 82 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 890 мм |
| Довжина крісла | 1920 мм |
| Ширина крісла | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Тип крісла | Крісло-кушетка |
| Колір канапи | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте










