Лампа UV/LED S90 на 72 Вт з акумулятором - незамінний помічник для майстра манікюру та педикюру. Вона призначена для швидкої полімеризації гель-лаків, м'яких гелів та інших LED-матеріалів. Акумулятор ємністю 15600 mAh забезпечує безперервну роботу до 12 годин за відсутності електрики.
Лампа S90 має стильний сучасний дизайн і є просторою та зручною у використанні.
Технічні характеристики:
- наявність акумулятора;
- потужність лампи: 72 Вт;
- потужність акумулятора: 15 600 mAh;
- безперервна робота до: 12 годин;
- таймер: 30, 60, 99 сек;
- вага: 930 грам;
- кількість світлодіодів: 36шт;
- датчик руху;
- знімне дно;
- висувне кріплення для зручностей під час роботи з педикюром.
Гарантія 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.93 кг |
| Вид обладнання | LED/UV |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові функції | Таймер |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 72 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Комплектація | акумулятор |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 244 ₴












