Косметологічна кушетка модель 3872B-3М із 3 моторами. Мотори регулюють висоту, кут нахилу та спинку. Усі налаштування робляться ручним пультом.
Кушетка розкладається горизонтально і складається у крісло. Підлокітники опускаються. Підголівник та підніжка регулюються по довжині.
Основні переваги кушетки 3872B-3М:
- 3 мотори;
- висота: електричне регулювання - пульт управління;
- регулювання спинки: електричне регулювання - пульт управління;
- регулювання ножної частини: гідравлічне регулювання - пульт управління;
- матеріал оббивки поліуретан;
- підголовник знімний;
- м'які оббиті підлокітники (відкидні та знімні);
- основа: метал, пластикова декоративна панель.
Розміри:
- довжина: 179 – 190 см;
- ширина: 84,5 см;
- висота: 61 - 91 см;
- максимальне навантаження: 250 кг;
- кут підйому спинки: від 0 ° до 80 °;
- кут підйому ножної частини: 90 - 0 °;
- кут нахилу кушетки: 0-15 о електричне регулювання - пульт управління
- вага: 70 кг.
Дані для транспортування:
- кількість місць: 1;
- вага брутто: 95 кг;
- розмір упаковки ДхШхВ(см) 148х72х63;
Колір: білий, бежевий.
Санітарно-гігієнічний висновок
Гарантія 12 місяців на фабричні дефекти. На пошкодження, спричинені експлуатацією, не поширюється.
| Поставити запитання щодо товару | |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Підголовник | Регульований, Знімний |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | гідравлічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Максимальна висота | 910 мм |
| Мінімальна висота | 610 мм |
| Ширина | 845 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 3 електромотори |
| Тип подножной частини | цілісна |
| Колір канапи | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 900 ₴






