Косметологічна кушетка МК-1 - модель складається з міцної металевої основи і 3 м'яких секцій.
Кушетка трансформується в крісло з допомогою регулювання нижній і верхній рухомих секцій.
Кушетка надійна в експлуатації і зроблена з високоякісних матеріалів, придатних для обробки різними детергентами.
Важливою складовою частиною вважається наявність плавного механічного регулятора висоти, який дозволяє застосовувати широкий діапазон висот кушетки.
Регулювання висоти розширює сферу застосування моделі МК-1.
Кушетку можна додатково доукомплектувати знімними підлокітниками, валиком, підголовником та тримачем для паперу.
Кушетка універсальна, тому може застосовуватися для проведення всіляких косметичних та масажних процедур.
Кушетка також може застосовуватися в салонах краси; кабінетах татуажу, пірсингу, процедури епіляції; масажних і медичних кабінетах.
Габаритні розміри, мм:
- Довжина 185 см
- Ширина 60 см
- Висота 60 см -85см
Технічні характеристики
- Кількість секцій ― 3
- Довжина головної секції 65 см
- Довжина ножної секції 65 см
Кут нахилу секції, град.:
- головний від 0 до 90
- ножна від 0 до 90
- Маса кушетки не більше 60 кг
- Максимальне навантаження 100 кг
- Максимальне навантаження на підголовник 30кг -35 кг
- Максимальне навантаження на ножну секцію 15 кг ― 20 кг
Основа: метал білого кольору
Виробник гарантує високу якість продукції при дотриманні споживачем умов експлуатації.
Гарантія на товар-12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Спосіб регулювання висоти | механічний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Тип підніжної частини | регулюється кут нахилу, цілісна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1850 мм |
| Максимальна висота | 850 мм |
| Мінімальна висота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: Ціну уточнюйте







