Перукарський візок це професійне обладнання, без якого вже неможливо уявити салон краси. Візок 3011B - комфортний у роботі та місткий, дозволить перукарю зберігати всі інструменти необхідні для роботи та аксесуари. Візок оснащений місткими ящиками та бічними навісними панелями з отворами для гребінців та мисок, а також інших аксесуарів. Візок має міцні стійкі коліщатка, що забезпечує легкість його переміщення.
Технічні характеристики:
- каркас-метал;
- висувні пластикові ящики - 5шт;
- навісні панелі з отворами для чаш та гребінців - 2 шт.;
- тримач для фена;
- колір - чорний, сірий;
Гарантія товару 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meishida |
| Країна виробник | Китай |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Особливості | Бічні панелі для аксесуарів і косметики, Тримач для фена |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип візка | закрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Ящик (висувний) | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





