Перукарське крісло Avola - це прекрасний вибір для Вашого приміщення, модель виконана в сучасному дизайні і відрізняється високою якістю. Широке крісло даної моделі виконано з зносостійкого замінника шкіри, висота регулюється за допомогою гідравліки.
Пресдтавленная модель подарує комфорт як майстра, так і його клієнтам.
Технічні характеристики:
- Оббивка: міцна екокожа;
- Підлокітники: метал;
- Регулювання висоти: гідравліка;
- База: металевий квадрат;
Габарити:
- Ширина: 62 см;
- Висота: 43-68 см;
- Глибина сидленья: 48 см;
Колір: чорний
Разом з кріслом Ви можете придбати перукарню мийку Monza
Гарантія 12 місяців
Доставка 5-7 днів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | квадратна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Ножна педаль, Блокування обертання крісла |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 620 мм |
| Глибина крісла | 480 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 430 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 680 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підлокітник | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір бази крісла | хромований |
| Тип підіймального механізму крісла | гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







