Педикюрне крісло Трон Mango – це не тільки статус салону, але і функціональне обладнання, що поєднує в собі пуф для майстра, регульовану підставку для ніг, нішу для ванночки і навіть підставку для експрес манікюру (або чашечки ароматної кави)!
Конструкція крісла дозволяє отримати максимум комфорту під час процедури, за рахунок регульованої спинки і висувного підголівника, а регулювання підставки для ніг, допоможе майстру і клієнтові підібрати зручну висоту. Висувна нижня частина крісла компактно розмістить ванночку для педикюру, а в складеному стані - "сховає" пуф для майстра, тим самим заощаджуючи простір.
Крісло виконане в якісному шкірзамі і представлено в трьох популярних кольорах: чорний, шоколад.
Характеристики:
- Ширина спинки 47см
- Глибина сидіння 50см
- Ширина сидіння 47см
- Ширина з підлокітниками 67см
- Підголовник 47х23х10см
- Пуф 30х30см
- Висота підніжки 38-50
- Підставка для рук 30х30см
- Максимальне навантаження на крісло 150кг
Колір: білий
Гарантія на товар-12 місяців.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Обертання крісла навколо своєї осі | немає |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Не регулюється |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Тип підніжної частини крісла | Підставка-пуф для однієї ноги |
| Функціональні підлокітники | нерегульовані |
| Габаритні розміри | |
| Довжина крісла | 500 мм |
| Ширина крісла | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | ніша для ванни |
| Тип крісла | Крісло |
- Ціна: Ціну уточнюйте














