Модель стільчик майстра Leganza відрізняється стильним дизайном і зручністю.
М'які лінії спинки стільчика плавно з'єднуються з підлокітниками, роблячи модель дуже комфортною.
Стільчик встановлений на хромовану базу, оснащену прогумованими колесами з м'яким ходом, що перешкоджає появі подряпин на підлоговому покритті.
Висота стільця регулюється за допомогою пневматичного підйомного механізму.
Технічні параметри:
- поворот крісла на 360 градусів;
- хромована підстава на коліщатах;
- пневматичний підйомний механізм;
- ширина сидіння: 68 см;
- висота спинки: 45 см;
- висота сидіння: 40-50 см.
Колір оббивки можна підібрати з наданої палітри екошкіри.
Гарантія на товар 12 місяців.








Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 680 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільчика | квадратна |
| Колір бази стільця | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте














