Стільчик майстра ZD-2107 – це поєднання зручності і мобільності.
Стілець виконаний у вигляді сідла, має пятилучевую пластикову базу з можливістю регулювання висоти завдяки пневмоподьемнику (газлифту).
Пластикові колеса дозволять з легкістю переміщати його в потрібне місце.
Сидіння обтягнуте якісним шкірозамінником.
Стільці-сідла мають більшу перевагу перед звичайними стільцями для косметолога. Фото - відмінне доказ!
Ніякого дискомфорту і втоми після закінчення робочого дня!

Колір: білий, чорний
Гарантія на товар-12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Junhe |
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | пластик |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 590 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 450 мм |
| Глибина сидіння | 420 мм |
| Глибина стільця | 600 мм |
| Ширина сидіння | 350 мм |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільчика | седло |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







