Манікюрний стіл 9200 поєднує в собі необхідну для якісного манікюру функціональність з компактністю, яка дозволяє розмістити його навіть в невеликому робочому кабінеті або вдома.
При необхідності, стіл легко складається, а його ніжки оснащені коліщатками і стопорами для зручного переміщення в просторі.
Стіл також укомплектований висувним лотком під стільницею, а також валиком під руку.
Ніжки і торець столу пофарбовані в чорний колір, а стільниця білого кольору.
Розміри стола в робочому стані: 96х36хһ74;
Розміри столу в складеному стані: 96х36х16,5 см;
Габарити в упаковці: 80х40х16,5h.
Гарантія на товар-12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Довжина | 960 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | метал |
| Опори | пластик |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Складной |
| Тип манікюрного столу | Безтумбовий |
| Кількість полиць | 0 шт. |
| Матеріал опори | метал |
| Кількість полиць, шт. | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








